Prezenty i akcesoria

Kwiaty to czasem wręcz wymagany , a czasem niezobowiązujący prezent, ale za każdym razem odpowiedni na każdą okazję. Dzięki pięknym bukietom jesteśmy w stanie podziękować za przysługę, gościnę lub pogratulować. Zamiast zwykłych bukietów z kwiatów ciętych można pokusić się na rozwiązanie, które leży pomiędzy zwykłym rytuałem obdarowania prezentem i skromnym bukietem, a mianowicie kosz upominkowy. Taki koszyczek to nic innego jak mały upominek wzbogacony o słodkości i naturalnie przyozdobiony kwiatami. Kosze upominkowe nie mają żadnych ograniczeń. Dzięki kolorom i formom koszyka, dzięki rozmaitości upominków, dzięki różnorodności florystycznej, tworzą się nam wręcz nieskończone możliwości artystyczne.


Kolor, forma, dobór roślin, to nie tylko dekoracja upominków, ale także integralna część organizowanych imprez. Dzięki dekoracjom kwiatowym podkreślamy wagę zdarzenia. A przecież tak nie wiele trzeba by nadać charakter wydarzeniom poprzez indywidualne i dedykowane Państwu i gościom kwiatowe kreacje. Oryginalne aranżacje są również stosownie dopasowane do rodzaju imprezy - ślub, gala, pogrzeb, komunia, rocznica. Ważnym aspektem dopasowania kompoyzcji kwiatowych na stoły gali lub namury kościelne jest także sam charakter osób. Nie każdy lubi patrzeć na białą różę, nie każdy wyobraża sobie wianek komunijny na głowie dziecka. Serdecznie zapraszamy na profesjonalne kosntulatacje lub wysłanie bezpośredniego zapytania .


Akcesoria kwiatowe to nic innego jak kwiaty do włosów, naszyjniki, bransolety kwiatowe, korsarze, butonierki stanowią oryginalne dopełnienie stylizacji ślubnej zarówno Państwa Młodych, Druhen jak również Gości weselnych. Kwiatowe ozdoby w bardzo subtelny sposób podkreślą Państwa naturalne piękno.